MASCAT.CZ - eshop a obchod s počítači a elektronikou, IT specialista a Comfor partner
 
 
 
 
Rychlá objednávka  Vítáme Vás na stránkách našeho elektronického obchodu.

Jsme stabilní firmou s personálem působící v oblasti prodeje výpočetní techniky již přes 10 let během kterých jsme obsloužili tisíce zákazníků a objednávek.

Náš první "eshop" jsme spustili již v roce 2001, od té doby máme i kamenné pobočky na kterých nabízíme několik stovek druhů zboží ihned k odběru. Samozřejmostí je okamžitá dostupnost zákaznicky preferovaných komponent a spotřebního materiálu.
Naše filosofie vychází především z praxe a snažíme se preferovat v našich doporučeních výrobky s bezproblémovou funkčností a kvalitou. Nebudeme tvrdit, že jsme největší, jistě ani nejlevnější, ale vždy budete mít jistotu, že se o Vás postaráme online i osobně na prodejnách.
Sázíme na zkušenosti a zákazníkům nabízíme nadstandardní služby v ceně zboží a další premiové služby. Troufneme si říct, že umíme víc, než očekáváte.

Naší aktuální prioritou je rychlost opravy, jak pozáruční, tak záruční. U nových počítačových sestav, nabízíme výměnu reklamovaných komponent do 5ti pracovních dní od nahlášení závady (při dodržení reklamačních podmínek)

Zboží nabízené prostřednictvím elektronického obchodu na adrese www.mascat.cz je naším systémem nabízeno za nejlepší cenu a za podmínky okamžité dostupnosti. Jestliže zboží není aktuálně na prodejnách, následující pracovní den jsme schopni dodat desítky tisíc položek z nabídky.
 © 2012 Mascat PC s.r.o.created by: mascat.cz